Produkcja wewnątrz zakładowa

OEKO TECH - Technologia cięcia strumieniem wodnym - produkcja wewnątrz zakładowa

Zarówno w przypadku cięcia prototypów, jak i wykonywania krótkich serii złożonych części firma Oeko Tech oferuje różnorodne rozwiązania zgodne z wymaganiami produkcyjnymi klientów.

Możliwość precyzyjnego cięcia strumieniem wody zgodnie z tolerancjami wymiarów umożliwia optymalne wykorzystanie materiału dzięki produkcji mniejszych części z odpadów, które dotychczas były bezużyteczne. Oznacza to mniejszą ilość odpadów i oszczędności.

Proces cięcia w niskich temperaturach przy użyciu strumienia wody umożliwia uzyskanie krawędzi o wyższej jakości oraz pozwala zaoszczędzić czas i środki przeznaczane dotychczas na dodatkową obróbkę.

Systemy cięcia strumieniem wody są optymalną, ekonomiczną metodą wykonywania części w trybie near-net. Uwzględniając minimalne wymagania dotyczące narzędzi i szybką konfigurację, zawsze można zapewnić zgodność z tolerancjami wymiarów części.

W przypadku cięcia elementów o grubości 203 mm, wykonanych z inkonelu, tytanu, stali narzędziowej lub innych materiałów, strumień wody jest dostatecznie wszechstronny i umożliwia wycinanie różnych kształtów z wielu materiałów zgodnie z wymaganiami klientów. Ta wszechstronność oznacza, że można przy użyciu pojedynczego urządzenia obrabiać różne materiały używane do wykonania produktu.

Strumień wody może wyciąć dowolny kształt w większości materiałów od tworzyw sztucznych i kompozytów do metali, szkła, a nawet pianki.

+48 503 650 798

ul. Komandora E. Szystowskiego 2
84-100 Puck

Go to top