Technologia

OEKO TECH - Technologia cięcia strumieniem wodnym - Mach 3

Seria Mach 3 oferuje najbardziej niezawodną pompę przystosowaną do ultrawysokiego ciśnienia, inteligentne monitorowanie procesu i wyjątkowe wyposażenie opcjonalne, zintegrowane w najbardziej zaawansowanym technologicznie systemie sterowania strumieniem wody, dostępnym na rynku.

System Dynamic XD to wyjątkowa technologia umożliwiająca wycinanie elementów 3D od 2 do 4 razy szybciej z większą precyzją cięcia naroży oraz detali o mniejszych rozmiarach. Układ kinematyczny umożliwia przychylanie głowicy tnącej w dowolnym kierunku korygując niedoskonałości strumienia wody z wykorzystaniem kompleksowych modeli matematycznych kompensuje opóźnienie strumienia oraz jego ukos, które są naturalnymi zjawiskami w procesie cięcia strumieniem wody.

Wystarczy wybrać typ materiału z obszernej bazy danych przebadanych typów surowców, wprowadzić grubość, a element zostanie wycięty z niezwykłą precyzją już za pierwszym razem.

Główne zalety Dynamic XD:

Szybkie podnoszenie i opuszczanie sterowane przez precyzyjny napęd elektryczny

Pozycjonowanie ze sprzężeniem zwrotnym umożliwia sterowanie w zatkniętym układzie regulacji dla osi Z

Zakres ruchu do 60°

Możliwość pracy pod lub nad wodą

Zakres ruchu w pionie 152 mm

Łatwo dostępna pokrywa chroni krytyczne, precyzyjne podzespoły

Kalibracja laserowa głowicy tnącej przy użyciu unikalnego systemu Flow Dynalign™ spółki Flow zapewnia najwyższą precyzję!

+48 503 650 798

ul. Komandora E. Szystowskiego 2
84-100 Puck

Go to top